top of page

Hakkımızda

Hydrointer, Hidrolik-Pnömatik ve Hidrolik otomasyon konularında 22 yılı aşkın uzun bir zaman diliminde elde ettiğimiz tecrübeleri deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimize "Hidrolik ve Pnömatik Sistemlerde Optimum Çözümler" sunmak prensibi ile hizmet etmeyi ilke edinmiştir.

 

Hidrolik ve pnömatik grubunda;

 

  • Bağlantı elemanları

  • Hortum ve Boru Kompleleri

  • Pompa ve Motor Grupları

  • Silindir ve Güç Ünitesi üretim ve tasarımı

 

Hizmet vermekteyiz.

 

Projelere yönelik çalışmalar kapsamında teşkil edilen proje ofisimizde, konusunda uzman tecrübeli mühendislerimiz tarafından proje çalışmaları yapılmakta ve her türlü mühendislik hizmeti verilmektedir. Ayrıca firmamız globalleşen dünya şartlarında müşterilerinin daima bir adım önde olabilmesi için mühendislik hizmetlerinin yanı sıra, AR-GE desteği de vermektedir.

 

Hydrointer, sektör içinde dünya genelinde kabul görmüş, alanında lider 155 firmanın orta doğu temsilciliğini yapmaktadır.

 

Ana Sayfada bulunan kataloglarımızdan ve web sitemizden daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hydrointer Logo Png-01.png
hydraulic-hose-manufacture.jpg

Belgelerimiz

Iso Logo-01.png

ISO 9001:2015

ISO 14001:2015

OHSAS 45001:2018

DEĞERLER
Şirket kültürümüzde 4 temel değerimiz;


Takım Çalışması
Hydrointer olarak, her gün ekip çalışması, yenilikçilik ve performansı bir araya getirmeyi taahhüt ediyoruz.


Yenilikçi Yaklaşım
Girişimci ruhumuzdan beslenerek ürünlerimizi ve süreçlerimizi uzun vadeli bir endüstriyel yenilik stratejisi ile geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.
Müşteri Odaklılık


Misyonumuz, müşterilerimize kendi alanlarında öne çıkmaları gereken yenilikçi ürünleri ve rekabetçi süreçleri sunmaktır. Pratik ve proaktif olarak, beklentilerini

düzenli olarak öngörüyor ve aşıyoruz.


Bütünlük
Tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizi dürüstlük, şeffaflık ve samimiyet temeli üzerine kuruyoruz. Güvenilir ve sıfır esnekliği olan bir partneriz.

banner_hydrointer_afis_tanıtım-01.png
bottom of page